Kubánské náměstí 1391/11, Vršovice, 100 00 Praha 10

O Nás

Spolehlivý partner pro montáž a dodání tepelných čerpadel a fotovoltaiky - Vaše řešení na klíč!

Konzultace a cenová nabídka ZDARMA

Recenze
Zavolat
Získát nabídku
/01.

jsme vaši partneři na cestě k energetické nezávislosti

Jsme spolehliví dodavatelé tepelných čerpadel a fotovoltaiky. Vaše řešení na klíč.

O Nás


Jsme rodinnou firmou založenou dvěma bratry, kteří se v oblasti montáže a dodání tepelných čerpadel na klíč a fotovoltaiky pohybují již řadu let. Naše firma je pro nás víc než jen zdrojem příjmů. Je to naše vášeň, naše poslání a naše cesta k lepší budoucnosti.

Domluvit konzultaci

Naše vize


Věříme, že budoucnost je v udržitelných a ekologických technologiích, které pomohou snížit náklady na energie a zároveň přispějí ke zlepšení životního prostředí. Naším cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní a spolehlivá řešení v oblasti tepelných čerpadel a fotovoltaiky, která jim umožní snížit své náklady na energie a zároveň přispět ke zlepšení kvality ovzduší.

Co Děláme?


Specializujeme se na montáž a dodání tepelných čerpadel na klíč a fotovoltaiky pro domácnosti, podniky a veřejné instituce. Naše týmy zkušených techniků se postarají o celkovou realizaci projektu od konzultace a plánování až po samotnou montáž, spuštění zařízení a vyřízení dotace. Všechny naše produkty jsou kvalitní a ekologické, s dlouhou životností a minimálními náklady na údržbu.

Proč to děláme?


Věříme, že naše práce má význam a přispívá k lepší budoucnosti. Každý den se snažíme poskytovat nejlepší služby a produkty pro naše zákazníky, aby byli spokojeni s naší prací a aby přispěli ke zlepšení životního prostředí. Jsme hrdí na to, co děláme, a rádi bychom vás pozvali, abyste se k nám připojili na této cestě k udržitelné budoucnosti.

Chci individuální cenovou nabídku zdarma

Získáte cenovou nabídku přesně pro vaši nemovitost. Do 4 dnů a nezávazně.

✅Odesláno
Domluvit konzultaci

Pro objednání konzultace vyplňte krátký formulář